Inhoud

  • Sarphatistraat 7
    1017 WS Amsterdam
    logo-gemeente-amsterdam (1)
  • Aert van Nesstraat 45
    3012 CA Rotterdam
    Group 47
  • Kastanjelaan 400
    5616 LZ Eindhoven
    eindhoven_pms485_liggend_bb (1)
  • Lange Lozanastraat 142 B2
    2018 Antwerpen

De bedrijfsjuristen van Halsten Legal zijn generalisten, maar gezamenlijk beschikken zij over een zeer breed palet aan specialisaties. De kantoren van Halsten in Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam en Antwerpen zijn de thuisbasis voor meer dan 30 professionals. Zij zijn niet gebonden aan deze locaties en kunnen ook bij u op kantoor werken. Lees meer over onze manier van werken.

​Is het nodig om te procederen? De advocaten van Halsten Advocaten adviseren, bemiddelen, onderhandelen en procederen over juridische zaken voor bedrijven en (semi-)overheden. Lees meer over Halsten Advocaten.

Zie hieronder een selectie van ons track record, onderverdeeld in structurele partnerschappen, M&A deals, en andere afgebakende projecten. Elke opdracht is maatwerk en vraagt om een unieke samenstelling van expertises.

Ga naar ​structurele partnerschappen Ga naar M&A deals Ga naar opdrachten op projectbasis

​Structurele partnerschappen

Wij streven naar een structureel partnerschap met onze cliënten waarbij de intensiteit sterk kan fluctueren gedurende de jaren. Deze lange termijn relatie zorgt voor diepgaand inzicht in de doelstellingen en dat we korte lijnen met de organisatie behouden.

Onze ervaring en vaste cliënten variëren sterk in branche en omvang. Zowel grote gerenommeerde organisaties als start- en scale-ups zijn structureel partner van Halsten, waarbij we advies op maat geven en altijd meedenken over de (groei)fase van de organisatie.

Lees hier meer over ons aanbod voor start- en scale-ups.

Jarenlange samenwerking Avantium: Halsten als vaste flexibele schil

Realiseren eerste waterstoffabriek Port of Rotterdam

Vaste waarde voor ASML

Bekijk alle projecten

M&A deals

Het corporate Mergers & Acquisitions team heeft jarenlange ervaring met fusies & overnames, joint ventures, herstructureringen, participaties, corporate governance en boardroom counseling. Dat doen we voor zowel nationale als internationale bedrijven in uiteenlopende branches. Onze kracht zit hem niet alleen in het begeleiden van de beste deal: we bewijzen ook onze waarde in de periode erna. Onze ervaren juristen dringen snel door tot de kern en brengen complexe juridische materie terug tot een helder verhaal dat klopt voor alle betrokken partijen. Want een goede deal maak je samen.​

Investering voor ChargeHyve

Investering voor ChargeHyve

Halsten M&A heeft ChargeHyve bijgestaan bij een investering van Oost NL van bijna EUR 1 miljoen voor hun slimme en veilige laadkasten voor e-bike batterijen.

Team: Eliane Koelmans

LG Electronics neemt Homey over

LG Electronics neemt Homey over

Halsten M&A heeft de aandeelhouders van Homey (Athom Holding B.V.) bijgestaan bij de verkoop van 80% van de aandelen aan LG Electronics.

Team: Eliane Koelmans, Charlotte Caris

Series D investeringsronde Effect Photonics

Series D investeringsronde Effect Photonics

Halsten M&A heeft EFFECT Photonics bijgestaan bij een series D investeringsronde waarbij EFFCT Photonics EUR 35 miljoen kapitaal heeft opgehaald bij diverse investeerders, waarvan EUR 20 miljoen wordt geïnvesteerd door Innovation Industries Strategic Partners Fund, gesteund door de Nederlandse pensioenfondsen PMT en PME.

Team: Eliane Koelmans, Laura Eelzak, Charlotte Caris

Opdrachten op projectbasis

Halsten werkt voornamelijk op basis van uurafname. In sommige gevallen, wanneer dit beter aansluit bij de aard van het werk, hanteren wij een projectbasis. Dit komt vooral voor in specifieke sectoren, zoals bijvoorbeeld duurzame energie.

De grootste warmtepomp van Nederland voor Eneco

Windparken

Reorganisatie internationaal Tech bedrijf

Bekijk alle projecten
halsten divider copy 6